Views data export (8.x-1.0-rc1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Format
my: ပုံစံ

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Standard
my: စံ
