Views data export (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Subject
bg: Тема

en: Description
bg: Описание

en: None
bg: Не

en: Category
bg: Категория

en: Views
bg: Изгледи

en: Format
bg: Формат

en: Filename
bg: Име на файла

en: Display
bg: Дисплей

en: Keywords
bg: ключови думи
