Views data export (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Subject
jv: Subyek

en: Description
jv: Katrangan

en: None
jv: Nihil

en: Category
jv: Kategori

en: Views
jv: View

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Display
jv: Tampilan

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: Method
jv: Metode

en: Standard
jv: Standar

en: Formats
jv: Format
