Views data export (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Subject
ja: 件名

en: Manager
ja: マネージャー

en: Description
ja: 説明

en: None
ja: なし

en: Category
ja: カテゴリー

en: Views
ja: ビュー

en: Format
ja: フォーマット

en: Filename
ja: ファイル名

en: Display
ja: 表示

en: Keywords
ja: キーワード

en: Company
ja: 会社

en: Method
ja: メソッド

en: Delimiter
ja: 分割文字

en: Limit
ja: 制限

en: Metadata
ja: メタデータ

en: Standard
ja: 標準

en: Formats
ja: 書式

en: Attach to
ja: 添付先

en: Creator
ja: 作者

en: Escape character
ja: エスケープ文字

en: Displays
ja: ディスプレイ

en: Multiple displays
ja: 複数ディスプレイ

en: Redirect path
ja: リダイレクトパス

en: Data export
ja: データエクスポート
