Views data export (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Manager
nl: Beheerder

en: Description
nl: Beschrijving

en: None
nl: Geen

en: Category
nl: Categorie

en: Views
nl: Overzichten

en: Format
nl: Opmaak

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Display
nl: Weergeven

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Company
nl: Bedrijf

en: Method
nl: Methode

en: Delimiter
nl: Scheidingsteken

en: Limit
nl: Limiet

en: Metadata
nl: Metagegevens

en: Standard
nl: Standaard

en: Formats
nl: Formaten

en: Export settings
nl: Instellingen exporteren

en: Attach to
nl: Bijvoegen bij

en: Creator
nl: Maker

en: Displays
nl: Weergaven

en: Multiple displays
nl: Meerdere weergaven

en: Facet settings
nl: Facet-instellingen

en: Redirect path
nl: Doorverwijspad

en: Export complete. Download the file <a download href=":download_url"  data-download-enabled="false" id="vde-automatic-download">here</a>.
nl: Export gereed. Download het bestand <a download href=":download_url" data-download-enabled="false" id="vde-automatic-download">hier</a>.

en: Export complete. Download the file <a download href=":download_url" data-download-enabled="true" id="vde-automatic-download">here</a> if file is not automatically downloaded.
nl: Export gereed. Download het bestand <a download href=":download_url" data-download-enabled="true" id="vde-automatic-download">hier</a> als het bestand niet automatisch gedownload wordt.
