Views data export (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Subject
fa: موضوع

en: Description
fa: شرح

en: None
fa: هیچ

en: Category
fa: دسته

en: Views
fa: نماها

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Filename
fa: نام فایل

en: Display
fa: نمایش

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Limit
fa: محدوده

en: Standard
fa: استاندارد

en: Formats
fa: قالب‌بندی‌ها

en: Attach to
fa: پیوست به

en: Creator
fa: سازنده

en: Displays
fa: نمایش ها
