Views data export (8.x-1.2) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Subject
sl: Zadeva

en: Description
sl: Opis

en: None
sl: Brez

en: Category
sl: Kategorija

en: Format
sl: Oblika

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Display
sl: Prikaz

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Method
sl: Metoda

en: Standard
sl: Standardni
