Views data export (8.x-1.3) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Subject
he: נושא

en: Manager
he: מנהל

en: Description
he: תיאור

en: None
he: ללא

en: Category
he: קטגוריה

en: Views
he: היבטים

en: Format
he: פורמט

en: Filename
he: שם קובץ

en: Display
he: תצוגה

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Company
he: חברה

en: Method
he: שיטה

en: Delimiter
he: מפריד

en: Limit
he: גבול

en: Standard
he: רגיל

en: Formats
he: תבניות

en: Attach to
he: צרף ל

en: Displays
he: תצוגות

en: Multiple displays
he: ריבוי תצוגות

en: Redirect path
he: נתיב להפנות אליו
