Views data export (8.x-1.3) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Subject
ru: Тема

en: Manager
ru: Менеджер

en: Description
ru: Описание

en: None
ru: Нет

en: Category
ru: Категория

en: Views
ru: Представление

en: Format
ru: Формат

en: Filename
ru: Имя файла

en: Display
ru: Отображение

en: Keywords
ru: Ключевые слова

en: Company
ru: Компания

en: Method
ru: Метод

en: Delimiter
ru: Разделитель

en: Limit
ru: Предел

en: Metadata
ru: Метаданные

en: Standard
ru: Стандарт

en: Formats
ru: Форматы

en: Export settings
ru: Настройки экспорта

en: Attach to
ru: Прикрепить к

en: Batch size
ru: Размер пакета

en: Creator
ru: Автор

en: Escape character
ru: Экранирующий символ

en: Displays
ru: Отображения

en: Multiple displays
ru: Множественные отображения

en: Redirect path
ru: Путь переадресации

en: Data export
ru: Экспорт данных

en: Batch
ru: Процесс импорта
