Views data export (8.x-1.7) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: Subject
af: Onderwerp

en: Manager
af: Bestuurder

en: Description
af: Beskrywing

en: None
af: Geen

en: Category
af: Kategorie

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Method
af: Metode
