Views data export (8.x-1.8) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Subject
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: None
bs: Nijedan

en: Category
bs: Kategorija

en: Display
bs: Prikaz

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Attach to
bs: Zakači za

en: Displays
bs: Prikazi

en: Multiple displays
bs: Višestruki prikazi
