Views data export (8.x-1.8) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Subject
hi: विषय

en: Manager
hi: मैनेजर

en: Description
hi: उल्लेख

en: None
hi: कोई नहीं

en: Category
hi: वर्ग

en: Views
hi: द्रश्य

en: Format
hi: प्रारूप

en: Filename
hi: फ़ाइल का नाम

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: Keywords
hi: संकेतशब्द

en: Company
hi: कम्पनी

en: Method
hi: तरीका

en: Delimiter
hi: सीमाँकक

en: Limit
hi: सीमा

en: Standard
hi: मानक

en: Formats
hi: प्रारूप
