Views data export (8.x-1.8) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Subject
pl: Tytuł

en: Manager
pl: Zarządzający

en: Description
pl: Opis

en: None
pl: Brak

en: Category
pl: Kategoria

en: Views
pl: Widoki

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Company
pl: Firma

en: Method
pl: Metoda

en: Delimiter
pl: Separator

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Metadata
pl: Metadane

en: Standard
pl: Standardowe

en: Formats
pl: Formaty

en: Export settings
pl: Eksportuj ustawienia

en: Encoding
pl: Kodowanie

en: Attach to
pl: Załącz do

en: Creator
pl: Twórca

en: Format output
pl: Formatuj wyjście

en: Displays
pl: Formaty

en: Multiple displays
pl: W więcej niż jednym formacie

en: Redirect path
pl: Ścieżka przekierowania

en: Data export
pl: Eksport danych
