Views Data Export Excel (1.0.0-rc1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Subject
ar: الموضوع

en: Manager
ar: الإداري

en: Description
ar: الوصف

en: Category
ar: التصنيف

en: Views
ar: الرؤى

en: Format
ar: التنسيق

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية
