Views Data Export Excel (1.0.0-rc1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Subject
bn: বিষয়

en: Description
bn: বিবরণ

en: Category
bn: বিভাগ

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড
