Views Data Export Excel (1.0.0-rc1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Subject
cs: Předmět

en: Description
cs: Popis

en: Category
cs: Kategorie

en: Format
cs: Formát

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Company
cs: Společnost
