Views Data Export Excel (1.0.0-rc1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Title
es: Título

en: Subject
es: Asunto

en: Manager
es: Administrador

en: Description
es: Descripción

en: Category
es: Categoría

en: Views
es: Vistas

en: Format
es: Formato

en: Keywords
es: Palabras clave

en: Company
es: Empresa
