Views Data Export Excel (1.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Subject
eu: Gaia

en: Manager
eu: Zuzendaria

en: Description
eu: Azalpena

en: Category
eu: Kategoria

en: Views
eu: Bistak

en: Format
eu: Formatua

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak
