Views Data Export Excel (1.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Subject
gl: Asunto

en: Manager
gl: Xestor

en: Description
gl: Descrición

en: Category
gl: Categoría

en: Views
gl: Vistas

en: Format
gl: Formato

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Company
gl: Compañía
