Views Data Export Excel (1.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Subject
he: נושא

en: Manager
he: מנהל

en: Description
he: תיאור

en: Category
he: קטגוריה

en: Views
he: היבטים

en: Format
he: פורמט

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Company
he: חברה
