Views Data Export Excel (1.0.0-rc1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Subject
hy: Թեմա

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր
