Views Data Export Excel (1.0.0-rc1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Subject
it: Oggetto

en: Manager
it: Gestore

en: Description
it: Descrizione

en: Category
it: Categoria

en: Views
it: Viste

en: Format
it: Formato

en: Keywords
it: Parole chiave

en: Company
it: Azienda
