Views Data Export Excel (1.0.0-rc1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Manager
kn: ವ್ಯವಸ್ಥಾಪಕ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: Company
kn: ಕಂಪನಿ
