Views Data Export Excel (1.0.0-rc1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Subject
lv: Temats

en: Manager
lv: Vadītājs

en: Description
lv: Apraksts

en: Category
lv: Kategorija

en: Views
lv: Skati

en: Format
lv: Formāts

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Company
lv: Uzņēmums
