Views Data Export Excel (1.0.0-rc1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Manager
mr: व्यवस्थापक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Category
mr: वर्ग

en: Views
mr: याद्या

en: Format
mr: रचना
