Views Data Export Excel (1.0.0-rc1) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Subject
ms: Subjek

en: Description
ms: Huraian

en: Category
ms: Kategori

en: Keywords
ms: Kata kunci
