Views Data Export Excel (1.0.0-rc1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Format
my: ပုံစံ

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ
