Views Data Export Excel (1.0.0-rc1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Subject
oc: Objècte

en: Description
oc: Descripcion

en: Category
oc: Categoria

en: Views
oc: Vistas

en: Keywords
oc: Mots claus

en: Company
oc: Societat
