Views Data Export Excel (1.0.0-rc1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Subject
pl: Tytuł

en: Manager
pl: Zarządzający

en: Description
pl: Opis

en: Category
pl: Kategoria

en: Views
pl: Widoki

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Company
pl: Firma
