Views Data Export Excel (1.0.0-rc1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Subject
ps: موضوع

en: Description
ps: سپړنه

en: Category
ps: ټولی

en: Views
ps: ليدنې

en: Format
ps: بڼه

en: Keywords
ps: آرويىونې
