Views Data Export Excel (1.0.0-rc1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Subject
ro: Subiect

en: Description
ro: Descriere

en: Category
ro: Categorie

en: Views
ro: Vizualizări

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Company
ro: Companie
