Views Data Export Excel (1.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Subject
sk: Predmet

en: Manager
sk: Správca

en: Description
sk: Popis

en: Category
sk: Kategória

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Format
sk: Formát

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Company
sk: Spoločnosť
