Views Data Export Excel (1.0.0-rc1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Subject
tr: Konu

en: Manager
tr: Yönetici

en: Description
tr: Açıklama

en: Category
tr: Kategori

en: Views
tr: Görünümler

en: Format
tr: Biçim

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: Company
tr: Şirket
