Views Data Export Excel (1.0.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Subject
ca: Assumpte

en: Manager
ca: Gestor

en: Description
ca: Descripció

en: Category
ca: Categoria

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Company
ca: Empresa
