Views Data Export Excel (1.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Title
da: Titel

en: Subject
da: Emne

en: Manager
da: Administrator

en: Description
da: Beskrivelse

en: Category
da: Kategori

en: Keywords
da: Nøgleord

en: Company
da: Virksomhed
