Views Data Export Excel (1.0.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Subject
et: Teema

en: Description
et: Kirjeldus

en: Category
et: Kategooria

en: Views
et: Vaated

en: Format
et: Vorming

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Company
et: Asutus
