Views Data Export Excel (1.0.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Subject
fa: موضوع

en: Manager
fa: مدیر

en: Description
fa: توضیحات

en: Category
fa: دسته بندی

en: Views
fa: نماها

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Company
fa: شرکت
