Views Data Export Excel (1.0.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Subject
fi: Aihe

en: Manager
fi: Manageri

en: Description
fi: Kuvaus

en: Category
fi: Kategoria

en: Views
fi: Näkymät

en: Format
fi: Muoto

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Company
fi: Yritys
