Views Data Export Excel (1.0.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Subject
fr: Objet

en: Manager
fr: Gestionnaire

en: Category
fr: Catégorie

en: Views
fr: Vues

en: Keywords
fr: Mots-clés

en: Company
fr: Société

en: Strip HTML
fr: Retirer les balises HTML

en: Last modified by
fr: Dernière modification par
