Views Data Export Excel (1.0.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: Subject
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: Category
id: Kategori

en: Views
id: View

en: Keywords
id: Kata kunci

en: Company
id: Perusahaan / Institusi
