Views Data Export Excel (1.0.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Subject
ja: 件名

en: Manager
ja: マネージャー

en: Description
ja: 説明

en: Category
ja: カテゴリー

en: Views
ja: ビュー

en: Format
ja: フォーマット

en: Keywords
ja: キーワード

en: Company
ja: 会社
