Views Data Export Excel (1.0.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Manager
nl: Beheerder

en: Description
nl: Beschrijving

en: Category
nl: Categorie

en: Views
nl: Overzichten

en: Format
nl: Opmaak

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Company
nl: Bedrijf
