Views Data Export Excel (1.0.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Title
pt: Título

en: Subject
pt: Assunto

en: Manager
pt: Gestor

en: Description
pt: Descrição

en: Category
pt: Categoria

en: Format
pt: Formato

en: Keywords
pt: Palavras-chave

en: Company
pt: Empresa
