Views Data Export Excel (1.0.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Subject
ru: Тема

en: Manager
ru: Менеджер

en: Description
ru: Описание

en: Category
ru: Категория

en: Views
ru: Представление

en: Format
ru: Формат

en: Keywords
ru: Ключевые слова

en: Company
ru: Компания
