Views Data Export Excel (1.0.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Subject
sl: Zadeva

en: Description
sl: Opis

en: Category
sl: Kategorija

en: Format
sl: Oblika

en: Keywords
sl: Ključne besede
