Views Data Export Excel (1.0.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Subject
ta: பொருள்

en: Manager
ta: மேலாளர்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Category
ta: பிரிவு

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Keywords
ta: குறிச்சொற்கள்
