Views Data Export Excel (1.0.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Manager
th: ผู้จัดการ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Views
th: ดู

en: Format
th: รูปแบบ

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: Company
th: บริษัท
