Views Data Export Excel (1.0.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Subject
uk: Тема

en: Manager
uk: Керівник

en: Description
uk: Опис

en: Category
uk: Категорія

en: Views
uk: Види

en: Format
uk: Формат

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Company
uk: Компанія

en: Header Text Color
uk: Колір тексту заловку
