Views Data Export Excel (1.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Subject
az: Mövzu

en: Description
az: İzahat

en: Category
az: Kateqoriya

en: Views
az: Görünüşlər

en: Keywords
az: Açar söz
