Views Data Export Excel (1.0.0-rc1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Subject
bg: Тема

en: Description
bg: Описание

en: Category
bg: Категория

en: Views
bg: Изгледи

en: Format
bg: Формат

en: Keywords
bg: ключови думи
